Ezgi Mola’nın Dünyaya Gözlerini Yeni Açan Minik Oğlu Can ABD Vatandaşı Oluyormuş!

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Ezgi Mola, geçtiğimiz günlerde doğum yaptığı haberiyle gündeme gelmişti. Sabırsızlıkla beklenen doğum haberinin ardından ünlü oyuncu da, eşi Mustafa Bey de hiçbir paylaşım yapmamıştı. Hürriyet’ten Mehmet Üsündağ’ın haberine göre bunun sebebi çiftin Amerika’da olmasıymış!

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/…

Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, 4 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırma kararı almışlardı.

8 Nisan 2023 tarihinde dünyaevine giren çiftin fotoğrafları sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuştu. Maçka’da bir otelde düzenlenen nikah törenine yalnızca 14 kişi davet edilmişti. Ezgi Mola’nın şahitliğini Enis Arıkan, Mustafa Aksakallı’nın şahitliğini ise Sinan Engin üstlenmişti.

Nikahlarından 16 gün sonra magazin basınında Ezgi Mola’nın hamile olduğuna dair haberler görmüştük.

Ünlü oyuncu da basın mensuplarıyla bir araya geldiği ilk an ‘Şu ana kadar sadece eşim ve ailem biliyordu’ diyerek haberi doğrulamıştı. Hamileliğini açıkladığı sırada henüz bebeğin cinsiyetinin bile belli olmadığını söyleyen güzel oyuncu ‘Sağlıkla gelsin’ demişti.

Daha sonra minik bebeğin cinsiyeti belli olmuş, Ezgi Mola arkadaşları Enis Arıkan ve Ahmet Faik Karanis’in düzenlediği organizasyon ile duyurmuştu.

Ünlü oyuncu bebeğinin erkek olacağını paylaşmıştı. Hatta ismini ‘Can’ koyacaklarını arkadaşı Merve Dizdar ağzından kaçırmış, ‘Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun.’ demişti.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola’nın 23 Kasım’da bebeği Can’ı kucağına aldığını öğrenmiştik.

Magazine düşen haberlerde yalnızca Ezgi Mola’nın anne olduğu bilgisini almıştık. Konuya dair hiçbir detay paylaşılmamıştı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın bu konu hakkında aldığı duyumlara göre çift doğumu Türkiye’de yapmamış!

Söylenenlere göre Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti bir süredir Miami’deymiş. Bebekleri Can’ın vatandaşlık işleriyle uğraşıyorlarmış.

Habere göre ilk önce havalimanında sonra da Miami sokaklarında gezerken görülmüşler. Can için çifte vatandaşlık almak istiyorlarmış. 23 Kasım’da doğum yaptığı haberleri de doğruymuş.

Doğumu Miami’de tercih etmelerinin sebebi de Can’ın ABD vatandaşı olmasıymış.

Söylentilere göre şimdilerde pasaport ve vatandaşlık işlemleri için uğraşıyorlarmış.

Tam bu sırada Ezgi Mola’nın Beşiktaş’ta bir doktor kliniğinden attığı hikayeyi gördük.

Oğlu Can’ı kontrole getirmiş ünlü oyuncu.

Aynı şekilde eşi Mustafa Aksakallı da Kuruçeşme’deki mekanından paylaşım yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir