Pique, Shakira’nın hayranlarından bıktı

2 çocuğunun annesi olan pop yıldızı Shakira’yı, 23 yaşında Clara Chia Marti ile aldatarak dünya basınında ses getiren ayrılıktan sonra Gerard Pique, Shakira’nın hayranlarının ağır söylemlerinden bıktığını söyledi.

Katıldığı bir programda kendisine “futbol seyircisi karşısında oynamak mı Shakira’nın konserlerindeki seyircilerin karşısında olmak mı” sorusu yöneltilen eski futbolcu Pique, futbol seyircisi karşısında oynamayı tercih ettiğini, çünkü Shakira’nın hayranlarının “hayatı olmayan insanlar” olduğunu söyledi.

Dünya magazin basınında uzun süre konuşulan olaylı ayrılık ardından Pique, Shakira’nın hayranlarının kendisine yaptığı eleştirilerin boyutu hakkında; “Bunlar öyle bir noktaya geldi ki bazı şeylerin beni etkilemesine izin verseydim kendimi bir uçurumdan atardım” ifadesini belirtti.

“Toplumun ne olduğu beni fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Yani eski sevgilim Latin Amerikalı. Sosyal medyada hayranlarından neler geldiğini bilemezsin. Binlerce barbarlık” diyen yıldız futbolcu, “Ama bunların hiçbirini umursamıyorum. Aslında onları tanımadığım için değil. Bu insanlar hayatı olmayan insanlar. Neden umursayayım? Onları gerçek hayatta tanımazsınız. Onlar robot gibiler” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir