Sevgilisine Biri Asıldığında Delici Bakışlar Attığını Söyleyen Nilperi Şahinkaya Kıskanç Tarafını Gösterdi

Popüler oyuncu Nilperi Şahinkaya, Sibel Arna’nın ‘Ne Olursan Ol Rahat Ol’ isimli YouTube programına katıldı. Röportajda sevgilisi ile ilgili sorulara verdiği cevaplar çok konuşuldu. Detaylar içeriğimizde?

Öyle Bir Geçer Zamanki, Aynen Aynen gibi popüler dizilerde gördüğümüz Nilperi Şahinkaya sevilen oyunculardan biri.

35 yaşındaki oyuncu yurtdışında doğmuş ve büyümüş, babası diplomat olduğu için 4 yılda bir ülke değiştirmek zorunda kalmış.

Şahinkaya 4 yıldır sevgilisi tasarımcı ve müzisyen Emre Yusufi ile ilişki yaşıyor. 41 yaşındaki heykeltıraş aynı zamanda bir reklam ajansının sahibi.

Geçtiğimiz gün Sibel Arna’nın “Ne Olursan Ol Rahat Ol” isimli Youtube programına konuk olan ünlü oyuncu sorulan sorulara cevap verdi.

“Aynı masada oturduğunuz biri sevgilinize asılırsa ne yaparsınız?” sorusuna “Çok sinirlenirim” diye cevap veren Nilperi’ye bu durumda ne yapacağı da soruldu.

İlişkisinin başlarında yaşadığı olayı anlatan oyuncu “Kızın gözlerinin içine bakmıştım, kız ben hiç orda yokmuşum gibi davrandı, en sinir bozucusu oydu” dedi.

“Partnerimden beklerim daha çok, çizgiyi o koyacak. Yeterince çizgiyi koymazsa sevgilimle de kavga ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

İşte röportajdaki o soru ve Nilperi’nin cevabı…

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir