Victoria Beckham’dan yıllar sonra itiraf: Zorbalığa uğradım, hiç arkadaşım olmadı

David Beckham ile eski Spice Girls üyesi, şimdinin ünlü modacısı Victoria Beckham 4 Temmuz 1999’da dünyaevine girmişti. Dört çocuklu çiftin İngiltere’nin lüks Cotswold bölgesinde 6 milyon Sterlin’lik bir çiftlik evi, ABD Miami’de de 19 milyon Sterlin’lik bir apartman dairesi var.

24 yıldır evli olan çift, belgeselde özel hayatlarının bilinmeyen yanlarıyla ilgili sık sık itiraflarda bulunuyor.

“İŞÇİ SINIFI BİR AİLEDEN GELİYORUM”

Eski Spice Girls üyesi, bir röportajı esnasında “İşçi sınıfı bir aileden geliyorum” demişti. 49 yaşındaki Victoria Beckham’ın bu yorumu üzerine David Beckham “Dürüst ol” diyerek eşinden bir soruyu cevaplamasını istemişti.

SORDUĞU SORUYLA EŞİNİ ŞOKA UĞRATTI

Eski futbolcu “Baban seni okuldan hangi arabayla alıyordu?” diye sormuştu. Eşinin ısrarlarına karşı koyamayan Victoria Beckham, “Babamın 80’lerde Rolls Royce’u vardı” cevabını vermek zorunda kalmıştı.

“SINIFTAKİ EN KİBAR KİŞİ SİZ OLUN”

Victoria Beckham, Çocuklar ve Gençler Arasındaki Zorbalığı Önleme Haftası kapsamında sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Kızı Harper Seven ile birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşan ünlü isim, çocuklara ve gençlere “Sınıftaki en kibar kişi siz olun” diye seslendi.

“BÜYÜRKEN ZORBALIĞA UĞRADIM”

Beckham, sözlerine “Güçlü ve şefkat dolu bir çocuk yetiştirdiğim için gurur duyuyorum. Ben büyürken okulda çok zorbalığa uğradım. Harper’a da her zaman kibar olmanın ve biri okulda zorbalığa uğradığında onun yanında yer almanın ne kadar önemli olduğunu söylüyorum” diye devam etti.

Kızına “Eğer oyun bahçesinde tek başına bir kız görürsen bil ki o senin annendir” dediğini de anlatan Victoria Beckham, okuldayken yaşıtlarının zorbalığına uğradığını ve arkadaş bulmakta zorlandığını itiraf etti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir