Yapımcıdan Aşk Yasağı: Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu İkilisinin Ayrılık Haberi Yalanmış

Reyting rekorları kıran Yalı Çapkını dizisindeki set arkadaşlığı aşka dönüşen Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir ikilisi magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Ünlü çiftin, birlikte çıktıkları tatilde dudak dudağa görüntülenmelerinden kısa bir süre sonra ayrıldığı iddia edilmişti. Günaydın köşe yazarı Bülent Cankurt gerçeğin aslında bambaşka olduğunu yazdı. ?

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir Star Tv’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde canlandırdıkları Seyran ve Ferit karakteriyle geniş bir hayran kitlesine kavuştular.

Set arkadaşlığı aşka dönüşen oyuncu çiftin hakkında ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmiyor desek yeridir.

Bir dönem haklarındaki aşk iddialarını reddeden ama birkaç gün sonra el ele görüntülenerek herkesin kafasını karıştıran çift hakkında ‘Arkadaşlar mı, sevgililer mi?’ tartışması başlamıştı.

İki genç oyuncunun beraber çıktıkları tatilde denizin içinde dudak dudağa görüntülenmesi dedikodulara nokta koymuş oldu.

‘Artık Afra ve Mert sevgili’ dediğimiz anlarda oyuncu çiftin ilişkisinin sona erdiği öne sürüldü. Tabii ayrılık iddiaları gündemi yeniden hareketlendirdi.

İkilinin neden ayrıldıkları da merak konusu oldu elbette. Bu konuyla ilgili ”Mert Afra’yı aldattı” ve “Mert’in ailesi Afra’yı istemiyor” gibi dedikodular aldı başını yürüdü.

Günaydın’dan Bülent Cankurt kaleme aldığı son yazısında Afra ve Mert hakkındaki tüm iddialara nokta koydu.

Cankurt ”Tüm bu iddialar bir yana, ben size gerçek bir bilgi vereyim. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir aşkı devam ediyor. Ne ailelerin bu aşka müdahalesi olmuş ne de bir ayrılık yaşanmış.” ifadelerine yer verdi.

”Ancak dizinin yapımcısı, ilişkileriyle ilgili konuşmalarını ve birlikte görünmelerini yasakladığı için aşklarını gözlerden uzak yaşıyorlarmış.”

Peki sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir