Memleket Partisi’nin Tekirdağ adayları tanıtıldı

Memleket Partisi Genel Başkanı İnce,, Yeniçiftlik Mahallesi’nde partililerce karşılandı. Otobüsten vatandaşları selamlayan İnce, seçim ofisini ziyaret etti. İnce burada partililerle fotoğraf çektirdi, ardından Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlara seslendi.

Vatandaşları, partisine oy vermeye çağıran İnce, “Türkiye’yi ikili yapıya mahkum ettiler, Cumhur mu, Millet mi? ‘Ne cumhur, ne Millet, tek yol memleket’ diyoruz. Ben sizin yerinizde olsam yerel ölçekte oy verirken ithal adaya oy vereceğime komşumun oğluna oy veririm. Geçmişe takılıp kalmayın, önümüze bakalım. Rahmetli Ecevit tek belediye, Bayrampaşa Belediyesi’ni aldı ve oradan yürüdü, ‘güvercin’i iki kere iktidar yaptı.” ifadelerini kullandı.

İnce, Marmaraereğlisi’nden yola çıkarak Memleket Partisi’ni iktidar yapacağını ifade etti.

Memleket Partisi’nin Marmaraereğlisi adayına gönül rahatlığıyla oy verebileceğini ifade eden İnce, “Sandık başına gittiğinizde bu kutuplaşmaya son vermek istiyorsanız oyunuzu basacaksınız nazar boncuğunun üstüne. Sandıkta memleketi ve Memleket Partisi’ni unutmayın.” diye konuştu.

İnce, daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Barış Tunca, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Mithat Soylu, Hayrabolu Belediye Başkan Adayı Mehmet Yılmaz, Ergene Belediye Başkan Adayı Levent Filizli ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Harun Eligüzel’i tanıttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir