Trabzonspor Başkanı: “Hakem diyemiyorum! Soytarılık…”

Süper Lig’in 23. haftasında Beşiktaş, evinde Trabzonspor ile karşı karşıya geldi. Siyah-beyazlılar, Semih Kılıçsoy’un 2 golüyle maçı 2-0 kazandı.

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan mücadele sonrasında, A Spor’a konuştu.

“BİR SOYTARILIKTIR GİDİYOR”

Doğan açıklamasında; “Beşiktaş yönetimine bizi çok güzel misafir ettikleri için teşekkür ederim. Aynı şekilde biz de onları Trabzon’da misafir edeceğiz. Fenerbahçe maçından sonra Mete Kalkavan ile alakalı bir açıklama yapmıştım. Tabii bu açıklamalar hoşumuza gitmiyor, futbolun içinde kalmıyoruz. Ama hakem diyeceğim, diyemiyorum. Soytarılık yapılıyor yani. Net konuşmak lazım. Ben bu arkadaşların dürüstlüğüne, adamlığına Fenerbahçe maçından sonra ‘Utanmıyor musunuz?’ demiştim, utanmıyorlar. Bir soytarılıktır gidiyor.” dedi.

“MHK BAŞKANI’NIN DÜNYADAN HABERİ YOK”

Ertuğrul Doğan sözlerinin devamında; “Mete Kalkavan bataklıkta sinek gibiydi. Bir de eğitimi olmayan bir birimin başına verilmiş. Komik kararlar, net bir iletişim yok. Birkaç şey söylemek istiyorum VAR hakemi ile ilgili; geçen yıl 19 Nisan’da oynanan bir Konyaspor – Adana Demir maçından sonra ceza alan hakem arkadaş, ne oluyor da haftanın maçına atanıyor? Tolga Bey, İzmir’de ameliyatları ile uğraşıyor, atamaları uzaktan kafasına göre yapıyor. Ahmet İbanoğlu’nun zaten dünyadan haberi yok.” açıklamasında bulundu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir